nice türkiye - nice seksiyonel kapı motoru - nice otomasyon - nice otomatik kapı

Nice RD Seksiyonel Kapı Motoru

Nice RD Seksiyonel Kapı Motoru

Günümüz de birçok çalışma alanımızda seksiyonel kapı kullanabiliyoruz. Mesela müstakil depolarda, dükkanlarda, marketler de, fabrikalarda ve en çok olarak da garaj gibi yerler de seksiyonel kapı tercihinde bulunuyoruz. Genellik ile kepenk kapılar tercih edilir. Ancak Nice RD Seksiyonel Kapı Motoru hem kepenk hemde demir parmaklı sürgülü kapılar için de kullanılır. Bu kapılar da genellik ile okul girişlerinde veya apartman girişlerinde tercih edilir. Bu tür kapıların asıl kullanım amaçları bulundukları alanın korunması, olası bir hayvan saldırısından korunma, hırsızlığı engelleme, olumsuz hava şartlarından korunmak gibi birçok sebep için tercih edilir. Mesela kepenk sistemi önlem amaçlı kullanıldığı için kapı kapandığı vakit bir duvardan farkı yoktur. Buda kullanıcıların içini rahatlatır.

Nice RD Seksiyonel Kapı Motoru Özellikleri

Nice RD Seksiyonel Kapı Motoru Nice Türkiye markasının belli başlı ihtiyaçlar doğrultusunda ürettiği bir motordur. Zaten tüm motorları günlük ihtiyaca göre üretir ve bir çok alanda çeşitli motor otomasyon üretimleri yapmaktadır. Bu motorun elektronik limit switch’ i ve aynı zaman da krank mekanizması vardır. Ayrıca paraşüt özelliği olan eletkro manyetik tipinde bor motordur. Fren mekanizmalı sistemi mevcuttur. Bu motor kepenk sistemi şaftına doğrudan takılabildiği için kurulumu son derece kolaydır. Buda bizim için bor ek vakittir. Yine kablonun bağlantı noktaları konvektörlü uçlu olduğu için doğrudan mekanizmaya bağlanır. Buda elektrik ile ilgili bir sorun yaşanmasını önler. 1400 Nm torka sahip olduğu için çok güçlü bir motordur. Bu tür motorlar arasında hız olarak ilk sıralarda yer alan Nice RD seksiyonel kapı motoru 15 RPm hıza sahiptir. Güçlendirilmiş paneller sayesinde rüzgar, darbe veya herhangi bir olası etkiye karşı dayanıklılık arttırılmıştır.

Hizmet Kalitesi

Bu kapı motoru bizim karşımıza 7 çeşit güçlü motor olarak sunulmaktadır.  Müşterilerin ihtiyacına göre profesyonel ekip yardımıyla bizlere en uygun motoru tavsiye ediliyor. Ayrıca bu kapı motoru ile 2 yıl boyunca teknik servis hizmeti verilmektedir. Aynı zaman da ürünün 2 yıl garantisi vardır. Olası elektrik kesilmelerinde manuel kullanım mevcuttur.

nice türkiye - nice seksiyonel kapı motoru - nice otomasyon - nice otomatik kapı
Nice RD Seksiyonel Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir