nice türkiye - nice wide s bariyer - nice bariyer fiyatları - nice kollu bariyer

Nice Wide S Bariyer Sistemleri

Nice Wide S Bariyer Sistemleri

Günümüzde kollu bariyer sistemleri için geliştirilen nice wide s bariyer sistemi yoğun kullanım alanları için tasarlanmıştır. Kullanım alanın uzunluğuna göre bu sistemin s, m, l gibi çeşitleri vardır. En uygun fiyat aralığına sahip olan bu sistem 4470 TL ile fiyatlandırılmıştır. Güvenilir motor dişlisine ve sağlam çelik kasaya sahiptir. Motorun içindeki parçalara kolay ulaşım sağlayan bu sistem herhangi bozulma anın kolayca tamir edilebilir, parçaları kısa sürede değiştirilebilir. 4 metreye kadar kanat uzunluğu olan bu sistem 4 saniye gibi kısa bir sürede açıldığından en çok tutulan bariyer sistemli otomasyon aracıdır. İç ve dış mekanda kolay kullanım sağlar.

Nice wide s bariyer sistemleri özellikleri

3 ile 4 arasında kanat uzunluğuna sahip motor kolların her iki yönüne kolaylıkla montaj edilebilir. Elektrik kesildiği anda manuel şekilde açma ve kapama işlemi yapılabilir. Kütle dedektörüne sahip bu sistem OGS, HGS ve otomatik geçiş sistemlerine uyumludur. Bu motor sistemine plaka tanımlama, kartlı geçiş ve araç altı izleme kamerasını rahatlıkla montaj edip daha güvenli bir geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Engel algılama özelliği bulunduğu için geçiş yapan aracın üzerine kapanmaz. Açılıp kapanırken yumuşak ve yavaş başla bitir özelliğine sahip olduğu içinde hem görsel hem konfor anlamında tatmin edicidir. Bir günde 3000 açılıp kapanmaya Türkiye garantisi verilen bu sistem 4 ile 6 saniyede açılıp kapanabilir. Yoğun kullanıma uygun olan bu sistem 2 adet nice wide s bariyer sistemini karşılıklı çalıştırabileceğiniz özelliğine sahiptir.

Nice wide s bariyer sisteminin motor teknik özellikleri

Birinci sınıf kaliteye sahip olan nice wide s bariyer sistemi motorun 40 kg ye kadar taşıma özelliğine sahiptir. Çalışma voltajı 200 V, akımı 1A,  gücü 300 W ve torku 100 NM a sahiptir. Çalışma sıcaklığı -20 ile +50 olan hava koşullarında sorunsuz çalışabilmektedir. Ölçüleri 402.205.1000 mm ile tasarlanmıştır. Kullanım alanına göre motorun büyüklüğü, gücü, kullanım sıklığına göre tecrübeli  olan firmalar size hangi modellerin daha uygun olduğu belirledikten sonra 2 gün içerisinde tüm montajı bitirebilir.

 

nice türkiye - nice wide s bariyer - nice bariyer fiyatları - nice kollu bariyer
Nice Wide S Bariyer Sistemleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir