nice türkiye - nice wide l bariyer - nice motor - nice otomasyon

Nice Wide L Bariyer Sistemleri

Nice Wide L Bariyer Sistemleri

İtalyan menşeili ve Türkiye de distribütörü bulunan Nice Wide L Bariyer Sistemleri önceleri yoğun bir şekilde kullanılan will serisinin modern teknolojiler ve uygulamalar kullanılarak geliştirilmiş hali olup verimli yapısı ve üstün performans özellikleri ile müşteri memnuniyetini sağlamak hedeflenmektedir. Elipse benzer nitelikteki kol sistemi sayesinde rüzgarlı hava gibi zorlu koşullar altında da çalışmayı mümkün kılan Wide serisi, otopark ve kişisel araçların bulunduğu yerlerde uzun süreli dayanım sağlayabildiği için verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Engel algılama niteliği sayesinde güvenlik koşullarını sağlayan ürün aynı zamanda fotosel bağlamayı mümkün kılması ile birlikte güvenliğin en üst seviyelere çıkarılmasını sağlamaktadır.

Nice Wide L Bariyer Sistemleri Genel Özellikleri

Bariyer açma işlemlerini 5 saniye gibi kısa süre içerisinde gerçekleştiren ve 5 metre ile 7 metre arasında değişen kol uzunluklarına uyum sağlayan Nice Wide L Bariyer Sistemleri başlama ve durma işlemlerini de kullanım amacına bağlı olarak yavaş bir şekilde yapabilmektedir. OGS ve HGS gibi otomatik geçiş sistemleri ile mükemmel bir uyum gösteren Wide modeli müşteri isteği ve kullanım amacına uygun olacak şekilde sağa veya sola takılabilme imkanı sunmaktadır. Akü takılabilen ve senkronize bağlantı sistemine sahip olan ürün elektrik kesintisi gibi istenmeyen durumlarda manuel şekilde de çalışabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca müşteri isteğine bağlı olarak kütle dedektörü gibi aparatlar da ürün üzerine yerleştirilebilir.

Nice Wide L Bariyer Sistemleri Teknik Detaylar

360 watt motor gücü ile çalışan ve 0.6 Amper akım çeken Nice Wide L Bariyer Sistemleri 200 Nm torka sahiptir. Saatte 200 kez çalışabilme özelliğine sahip olan ürün -20 ile 50 derece arasında değişen ortam sıcaklıklarında uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir. 54 kilogram ağırlığına sahip olan Wide Bariyer sağlam yapısı ve kolay montaj imkanı ile ön plana çıkmaktadır. Nice Türkiye firması tarafından geliştirilen üstün teknolojiler sayesinde aranılan çözümün elde edilmesi mümkün olmakta ve firma tarafından sağlanan teknik destek hizmetleri sayesinde ürünün bakım ve parça değişimi gibi süreçlerinde hızlı bir şekilde servis sunulmaktadır. Yay ayarının kolay bir şekilde yapılabildiği ürün uygun bedellerle satışa sunulmaktadır.

nice türkiye - nice wide l bariyer - nice motor - nice otomasyon
Nice Wide L Bariyer Sistemleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir