nice spido garaj kapı motoru - nice türkiye - nice yetkili servis - nice otomatik kapı

Nice Spido Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Nice Spido Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

İtalyan markası olan Nice 1999 yılından itibaren ülkemizde faaliyet göstermeye başlamış ve o tarihten sonra otomatik kapı ve diğer ürünlerini ülkemizde satışa sunmuştur. Nice Spido Seksiyonel Garaj Kapı Motoru söz konusu tarihten itibaren üretilmeye başlanmıştır. Firma tarafından çok sayıda ürün üretilmekte ve böylece kullanıcılar bunlar arasından kendi ihtiyaçlarına uygun olanı tercih edebilmektedir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan firma böylece müşterilerine ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Seksiyonel kapı motorları da bu ürünler arasında bulunmaktadır. Farklı ürün ve modellerin bulunduğu bu tür kapı modellerinde Spido motorlarda kullanılmaktadır. Oldukça etkili sonuçlar veren söz konusu motor kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Nice Spido Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Genel Özellikleri

Nice Spido Seksiyonel Garaj Kapı Motoru sayesinde alınan hizmetin kalitesi de artmaktadır. Spido seksiyonel motorları en fazla 10,2 metreye kadar olan kapılarda kullanılmaktadır. Ayrıca kullanılan kapıların maksimum ağırlığı 70 kg’a kadar olduğunda söz konusu motor kullanılabilmektedir. Kapı motorunun özellikle Nice Türkiye tarafından üretilen diğer ürünler ile benzer yapıdadır. Güvenlik standartlarına uygun bir şekilde üretilen kapı motorlarının çarpma anında kendini durdurma ve ters yönde hareket etme özelliği bulunmaktadır. Böylece de kazalar engellenmiş olmaktadır. Özellikle zor hava şartlarında dahi çalışma özelliği olan bu motorlar insanların uzaktan kapıları sürekli açabilmelerini sağlamaktadır. -20 derece ile 50 derece sıcaklık arasında etkin bir şekilde çalışan motor, herhangi bir performans düşüşü yaşamamaktadır.

Nice Spido Seksiyonel Garaj Kapı Motoru ve Sağladığı Yararlar

Nice Spido seksiyonel Garaj Kapı Motoru insanların ürünlerde yaşamış oldukları kısa sürede çözmelerine yardımcı olmaktadır. Söz konusu servis sayesinde garaj kapı motorları daha uzun süre kullanılabilmektedir. Firma tarafından verilen hizmet sayesinde seksiyonel garaj kapı motoru bakımları periyodik olarak yapılmakta ve bu da ürünlerin kullanım sürelerinin artmasına neden olmaktadır. Ayrıca söz konusu servis tarafından yeni alınan motorların kurulumu yapılmakta daha sonra da gereken testler yapılarak teslim edilmektedir. Böylece kullanıcılar ürünleri doğrudan kullanmaya başlayabilmektedir. Yedek parça sağlama konusunda da oldukça başarılı olan firma böylece sorunları kısa sürede çözmektedir.

nice spido garaj kapı motoru - nice türkiye - nice yetkili servis - nice otomatik kapı
NİCE SPİDO SEKSİYONEL GARAJ KAPI MOTORU

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir