nice spider garaj kapı motoru - nice yetkili servis - nice türkiye - nice bayi - nice otomasyon - nice motor

Nice Spider Seksiyonel Kapı Motoru

Nice Spider Seksiyonel Kapı Motoru

Panjur sistemleri, otomatik kapı ve bariyer sistemleri üreten Nice bir İtalyan firması olup 1999 yılından itibaren Türkiye de hizmet vermektedir. Üretmiş olduğu ürünlerin tamamında akıllı teknolojik sistemlerini kullanan firma böylelikle çok büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle üretmiş olduğu motorlar ile öne çıkan firmanın ürünleri arasında Nice Spider seksiyonel kapı motoru da bulunmaktadır. Söz konusu motor özellikle garaj kapılarında kullanılmakta ve insanların araçlarından inmeden garajlarına geçiş yapabilmesine imkan tanımaktadır. Motorun aksesuarları arasında bulunan kumanda sayesinde belli bir uzaklıktan dahi kapılar kontrol edilebilmekte ve tek bir tuşa basmak sureti ile de kapılar açılabilmektedir. Bu durum özellikle soğuk havalarda insanlara çok büyük bir kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.

Nice Spider Seksiyonel Kapı Motoru Özellikleri

Nice Spider seksiyonel kapı motoru tarafından kaldırılabilecek en ağır kapı 100 kg’dır. Söz konusu üründe 24 VDC motor bulunmakta dolayısı ile de 100 kg’a olan kapıları rahatlıkla kaldırabilmektedir. Ayrıca ürünün kullanıldığı yerdeki kapının boyutları en fazla 12,5 metrekare olmalıdır. Daha büyük kapılar için ise farklı modeller tercih edilebilir. Oldukça portatif bir yapıya sahip olan motor hemen her yere rahatlıkla kurulabilmekte ve kısa bir süre sonra da hizmet vermeye başlamaktadır. Kullanım kolaylığı da bulunan motorun kontrol ünitesinin kolay bir noktada olması motor içindeki sistemlere daha rahat bir şekilde erişilebilmesine olanak tanımaktadır. Böylece kullanıcılar buradan istedikleri ayarlamaları rahatlıkla yapabilmekte ve kapıların açılıp kapanma şeklini kendileri belirleyebilmektedir.

Nice Spider Seksiyonel Kapı Motoru Çalışma Şartları

Nice Spider seksiyonel kapı motoru için kullanılacak kapıların yüksekliği en fazla 240 cm genişlikleri ise 500 cm olabilmektedir. Yoğun kullanımlar için uygun yapıda olan kapıda manuel kullanım olanağı da bulunmaktadır. Böylelikle elektriğin olmadığı durumlarda insanlar manuel olarak kapıyı açabilmektedir. Hemen her hava koşulunda çalışabilecek şekilde üretilen motorlar -20 derece ile 50 derece arasında görevini sorunsuz yerine getirebilmektedir. Nice Türkiye garantisi altında olan motorun kurulumu yetkili servis tarafından yapılmakta ve daha sonra oluşabilecek sorunlarda yine aynı servis tarafından giderilmektedir.

nice spider garaj kapı motoru - nice yetkili servis - nice türkiye - nice bayi - nice otomasyon - nice motor
NİCE SPİDER SEKSİYONEL GARAJ KAPI MOTORU

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir