nice motor - nice türkiye - nice garaj kapı motoru - nice spin motor

Nice Spin Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Nice Spin Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Nice Türkiye tarafından üretilen kapı motorları garaj, bahçe ve endüstriyel tesisler gibi yerlerdeki girişlerde kullanılabilmektedir. Söz konusu yerler için farklı tipte motorlar kullanılmaktadır. Garaj kapılarında da buna uygun motorlar kullanılmakta ve böylece kapıların rahat bir şekilde açılıp kapanması sağlanmaktadır. Nice Spin seksiyonel garaj kapı motoru da bu ürünler arasında yer almakta ve özellikleri ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Söz konusu ürünlerde 24 VDC motor bulunmakta ve bu motor tarafından üretilen güç ile kapıları rahatlıkla açabilmektedir. Ürünün kullanılmış olduğu kapıların boyutlarının en fazla 10,5 metrekare olması gerekmektedir. Daha büyük kapılar için burada bahsedilen ürün uygun olmayıp farklı modellerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Nice Spin Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Özellikleri

Nice Spin seksiyonel garaj kapı motoru yüksekliği 2 metre 40 cm genişliği ise 4 metre 40 cm olan kapılarda kullanılmaktadır. Kurulumu kolay olan ürün birçok yere kolaylıkla kurulmakta ve kısa sürede çalışmaya başlamaktadır. Ayrıca ürünün kontrol ünitesi oldukça kolay bir yerde olduğundan kullanıcılar rahatlıkla bunlara ulaşabilmektedir. Bu da istenilen ayarlamaların yapılabileceği anlamına gelmektedir. Üründe ip sistemi de bulunmakta ve böylece elektrik kesintisi durumunda bu ip ile kapılar açılıp kapanabilmektedir. Üründe ayrıca bluebus emniyet sistemi bulunmaktadır. Söz konusu sistem sayesinde kapılardan kaynaklanabilecek kazalar engellenmekte ve böylece de insanlar bu ürünleri daha güven içinde rahatlıkla kullanabilmektedir.

Nice Spin Seksiyonel Garaj Kapı Motoru Modelleri

Nice Spin seksiyonel garaj kapı motoru farklı aksesuarlara sahiptir. Bunlar motora eklendiği zaman daha kullanışlı olmaktadır. Özellikle kumanda sayesinde ürünler uzaktan kontrol edilebilmekte ve böylece de kullanıcılar araçlarından inmeden tek tuşa basarak kapıları açmaktadır. Motorlarda ayrıca dört kademeli hız sistemi bulunmakta ve kullanıcılar bunlar arasından istediklerini tercih edebilmektedir. Garaj kapıları açıldıktan sonra belirlenen sürelerde kapılar otomatik olarak kapanmakta ve bunun için tekrar tuşa basmaya gerek yoktur. Kayışlı bir ürün olan bu motorun farklı modelleri de bulunmakta ve onlara ait özelliklerde buna benzerdir. Fakat yine de bazı özellikler daha farklı olup kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

nice motor - nice türkiye - nice garaj kapı motoru - nice spin motor
Nice Spin Seksiyonel Garaj Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir