nice motor - nice thor 1500 - nice servis - nice türkiye - nice bayi - nice otomasyon

Nice Thor 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Thor 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

İtalyan markası olan Nice uzun yıllardır ülkemizde de faaliyet göstermekte ve otomatik kapı, panjur sistemleri gibi ürünler üretmektedir. Üretmiş olduğu ürünlerden bir tanesi de Nice Thor 1500 yana kayar kapı motoru olup farklı yerlerde kullanılabilmektedir. Yana kayar kapılar hem araç giriş çıkışını hem de insan giriş çıkışını kontrol altına alabilecek bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Firma tarafından üretilen ürün orta yoğunluk ya da yoğun kullanım için uygun olarak üretilmiştir. 220 Volt AC akımla çalışan motor 1500 kg’a kadar olan kapılarda rahatlıkla kullanılmakta ve yeterli verim alınmaktadır. Ayrıca kapıların uzunluğunun en fazla 7 metre olması halinde bu motorlar kullanılmaktadır.

Nice Thor 1500 Yana Kayar Kapı Motoru ve Özellikleri

Nice Thor 1500 yana kayar kapı motoru üzerinde bulunan kontrol ünitesi sebebiyle ayarlamalar kolay bir şekilde yapılabilmektedir. İstenilen ayarların yapılması ile birlikte kullanıcı tercihlerine göre hareket eden motorun ayrıca kumandası da bulunmaktadır. Kumanda alıcısı motorun üzerinde yer almakta ve bundan dolayı da belli bir mesafeye kadar kumanda ile kontrol sağlanabilmektedir. Motor güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bundan dolayı yavaş başla ve yavaş dur özelliği bulunmakta olup söz konusu özellik kazaların engellenmesi noktasında son derece önemlidir. Bunun dışında motorda engel tanıma özelliği bulunmakta ve kapının açılması ya da kapanması esnasında bir engel ile karşılaşılması durumunda motor durmaktadır. Böylece söz konusu motorların kazalara sebebiyet vermesi neredeyse imkansızdır.

Nice Thor 1500 Yana Kayar Kapı Motoru Çalışma Şartları

Nice Thor 1500 yana kayar kapı motoru farklı aksesuarlara sahiptir. İki kanallı kumanda dışında emniyet fotoseli, flaşör gibi ürünler ile kapılar çok daha kullanışlı hale gelmektedir. Firma tarafından üretilen ürünler ülke şartları düşünülerek geliştirilmektedir. Bundan dolayı da çok soğuk ve çok sıcak şartlarda dahi rahatlıkla çalışabilmektedir. -20 derece ile 50 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde çalışma özelliğine sahip olan ürünler bu yönüyle de insanlara kolaylık sağlamaktadır. İnsanlar böyle havalarda araçlarından inmeden kapıları açabilmektedir.

nice motor - nice thor 1500 - nice servis - nice türkiye - nice bayi - nice otomasyon
Nice Thor 1500 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir