nice türkiye - nice servis - nice tub 3500 motor - nice yana kayar kapı motoru

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Türkiye otomatik kapı üretiminde kullanmış olduğu farklı teknik ve teknolojiler ile kapıların daha fazla özelliğe sahip olmasını sağlamaktadır. Daha fazla özelliğe sahip olan kapılar da insanları daha rahat ettirmekte ve bundan dolayı da daha fazla tercih edilmektedir. Nice Tub 3500 yana kayar kapı motoru da söz konusu ürünlerden bir tanesi olarak dikkat çekmekte ve yana kayar kapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle endüstriyel tesis ve benzeri alanların girişlerinde kullanılan yana kayar kapıların ağırlıkları normal kapılara göre daha fazla olduğunda daha güçlü motorlar tercih edilmektedir. Bu motorlar olmasa ide kapıları açmak için insanlar gün içinde ciddi efor sarf edecek ve bu da insanları olumsuz etkileyecekti.

Nice Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri

Nice Tub 3500 yana kayar kapı motoru 380 Volt AC akım ile çalışmakta ve kapıları açıp kapatmaktadır. Motor üzerinde bulunan kontrol ünitesi sayesinde ayarlamalar çok daha rahat yapılmaktadır. Oldukça güçlü bir motor olan ürün 3.500 kg’a kadar olan kapıları rahatlıkla açıp kapatmaktadır. Ayrıca kapıların boyları 30 metreye kadar olabilir ki bu devasa kapılar anlamına gelmektedir. Üretmiş olduğu güç sayesinde böyle kapıları rahatlıkla açıp kapatmaktadır. Kapıları saniyede 17 cm hareket ettirebilen motor bu özelliği ile devasa kapıların kısa sürede açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Söz konusu durum sayesinde araçlar kapı önünde fazla beklemeden ilgili alana giriş ya da çıkış yapabilmektedir.

Nice Tup 3500 Yana Kayar Kapı Motoru Kullanım Şartları

Nice Tub 3500 yana kayar kapı motoru 7740 N kuvvet uygulama kapasitesine sahiptir. Ürünün ağılığı ise 60 kg olup kurulumu ve montajı son derece kolaydır. Hemen hemen her hava şartında rahatlıkla çalışabilen ürün -20 derece ile 50 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Yoğun kullanımlar için uygun olarak üretilen motor gün içinde 200 defa kapılara açabilir veya kapatabilir. Nice Türkiye garantisi altında bulunan ürüne yetkili servis her türlü desteği vermektedir. Kurulum, bakım ve onarım süreçlerinde etkin olarak destek veren servis ürünün kullanım süresinin uzamasını sağlamaktadır.

nice türkiye - nice servis - nice tub 3500 motor - nice yana kayar kapı motoru
NİCE TUB 3500 YANA KAYAR KAPI MOTORU

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir