nice türkiye - nice too 3000 - nice too 4500 - nice kanatlı kapı motoru

Nice Too 3000 ve 4500 Kanatlı Kapı Motoru

Nice Too 3000 ve 4500 Kanatlı Kapı Motoru

Panjur sistemleri ve otomatik kapı üretimi konusunda alanında ciddi bir yere sahip olan Nice Türkiye kullanmış olduğu akıllı teknoloji sistemleri ve bunun sağladığı kolaylıkla dikkat çekmektedir. Özellikle otomatik kapı motorları üretimi noktasında başarılı sonuçlara imza atan firma müşterin talep ve ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte ürünler üretmektedir. Nice Too 3000 ve 4500 kanatlı kapı motoru da bu kapsamda üretilmiş ve insanların ihtiyaçlarını karşılaması konusunda oldukça olumlu sonuçlar vermektedir. Kanat uzunluğu tercih edilecek olan modele bağlı olarak değişen motorun kaldırabileceği maksimum ağırlık da böyle farklılık göstermektedir. Too 3000 modeli 3 metreye kadar olan kanatlı kapılarda kullanılırken Too 4500 ise 4,5 metreye kadar olan kanatlı kapılarda kullanılmaktadır.

Nice Too 3000 ve 4500 Kanatlı Kapı Motoru Özellikleri

Nice Too 3000 ve 4500 kanatlı kapı motoru içerisinde bulunan akıllı teknolojiler otomasyon konusunda olumlu sonuçlar vermektedir. Motorlarda kullanılan en önemli aksesuarlardan bir tanesi kumandalar olup bunlar sayesinde kapıları uzaktan tek tuşla kontrol etmek son derece basittir. Bu da çok ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Motorun hemen ön yüzeyinde bulunan kontrol paneli, motor içerisindeki ayarlara ve sistemlere ulaşmayı kolay hale getirmektedir. Buradan farklı ayarlar yapılabilmekte ve kapılar da buna göre çalışmaktadır. Ayrıca motorların içerisinde bulunan güvenlik sistemleri kazaları önleme konusunda ciddi katkılar sağlamaktadır. Bazı sistemler sayesinde herhangi bir çarpma anında kapıların otomatik olarak durması ve daha sonrada aksi istikamete hareket etmesi sağlanmaktadır.

Nice Too 3000 ve 4500 Kanatlı Kapı Motoru ve Kullanışlılığı

Nice Too 3000 ve 4500 kanatlı kapı motoru hemen her hava koşulunda zorlanmadan çalışabilecek şekilde üretilmiştir. Nice firmasının uzun yıllardır ülkemizde hizmet veriyor olması bunun en önemli sebepleri arasında yer almaktadır. Ülke koşullarını iyi bilen firma üretimlerinde bu konuya büyük hassasiyet göstermektedir. Böylece kapılar herhangi bir kötü hava koşulunda insanların mağdur olmasına yol açmadan çalışmaya devam etmektedir. Emniyet fotoseli gibi farklı aksesuarlarında sorunsuz bir şekilde eklenebildiği kapı motoru böylece daha kullanışlı olmaktadır.

nice türkiye - nice too 3000 - nice too 4500 - nice kanatlı kapı motoru
Nice Too 3000 ve 4500 Kanatlı Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir