nice türkiye - nice motor - nice wingo 2024 - nice kanatlı kapı motoru - nice kumanda

Nice Wingo 2024 Kanatlı Kapı Motoru

Nice Wingo 2024 Kanatlı Kapı Motoru

Otomatik kapı üretiminde kullanmış olduğu farklı teknolojiler ile dikkat çeken Nice Türkiye, bu sayede çok başarı sonuçlar almaktadır. Kendi alanında ciddi bir müşteri potansiyeline sahip olan firma, Nice Wingo 2024 kanatlı kapı motoru gibi farklı bir ürünü de müşterilerine sağlamaktadır. Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermek için üretimlerini yapan firma bu kapsamda üretmiş olduğu Wingo ile 200 kg’a kadar olan kapıların otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Ürün en fazla 2 metreye kadar olan kapı kanatlarında kullanılabilmektedir. Ürünün sağlamış olduğu rahatlık sayesinde insanlar ciddi bir kolaylık ve rahatlık kazanmaktadır. Öyle ki tek tuşa basmak suretiyle kapıların açılmasını ya da kapanmasını sağlayabiliyorlar.

Nice Wingo 2024 Kanatlı Kapı Motoru Özellikleri

Nice Wingo 2024 kanatlı kapı motoru kapı genişliğinin azalmasına bağlı olarak taşıma kapasitesi artmakta yani bir anlamda ters orantı bulunmaktadır. Kapıların boyu uzadıkça motorun taşıyabileceği maksimum ağırlık aşağılara düşmektedir. Yoğun kullanımlar tasarlanmış olan motor gün için çok defa açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Üstelik bunu yaparken herhangi performans düşüklüğü yaşamadığı gibi ısınma problemleri de yaşamamaktadır. Kanatlı kapı sistemlerinde en fazla kullanılan modellerden birisi olan motor hemen her hava şartında zorlanmadan çalışabilmektedir. Bazen çok soğuk havalarda bazen ise çok sıcak havalarda çalışması gerekebildiğinden firma tarafından buna uygun şekilde üretilmiştir. Dolayısıyla da performans kaybı yaşamadan bu şartların işlevini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Nice Wingo 2024 Kanatlı Kapı Motoru ve Güvenlik

Nice Wingo 2024 kanatlı kapı motoru farklı aksesuarlar ile daha da kullanışlı hale getirilebilmektedir. Özellikle Nice tarafından üretilen kumanda çeşitlerinden bir tanesi tercih edildiğinde kapılar tek tuşla uzaktan açılıp kapanabilmekte ve bu da çok ciddi bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bunun dışında emniyet fotoseli gibi farklı aksesuarların da kullanılması söz konusudur. Ayrıca motorun üretimi sırasında güvenlik standartları ön planda tutulmuş ve ona göre üretim yapılmıştır. Bundan dolayı da motorun içerisinde bulunan sistemlerden bazıları kazaları önleyici etkiye sahiptir. Bazıları ise kaza durumunda aniden motorun durmasını sağlamakta ve böylece kazaların daha da büyümelerini engellemektedir. Bu da ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

nice türkiye - nice motor - nice wingo 2024 - nice kanatlı kapı motoru - nice kumanda
NİCE WİNGO 2024 KANATLI KAPI MOTORU

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir