nice bariyer - nice wıde bariyer - nice kollu bariyer

Nice Wide Kollu Bariyer

Nice Wide Kollu Bariyer

Otomatik kapı ve bariyer sistemleri üreten Nice, aynı zamanda bariyer de üretmektedir. Kollu bariyerler ile araç giriş çıkışı düzenlenmekte ve istenmeyen araçların girişleri engellenmektedir. Nice tarafından üretilen ürünlerden bir tanesi de Nice wide kollu bariyer olup söz konusu ürün kendi alanında oldukça kullanışlıdır. Ürünün farklı modelleri de bulunmakta olup modellerdeki kol uzunlukları 4 m, 5 m ve 6 m olarak dikkat çekmektedir. Böylelikle girişlerin genişliğine bağlı olarak bu ürünler kullanılabilmektedir. Kapıların genişliğinin söz konusu rakamlardan daha büyük olması durumunda iki tane bariyer kullanılabilmektedir. Senkronize şekilde çalışma özelliğine sahip olan ürünler böylece girişlerin kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Nice Wide Kollu Bariyer Özellikleri

Nice wide kollu bariyer 3,5 saniye gibi çok küçük bir zaman diliminde açılmakta ve bundan dolayı da çok büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürenin bu kadar kısa olması araçların fazla beklememesini sağlamakta olup bu da zamandan ve yakıttan tasarruf anlamına gelmektedir. Kamu kurumları, apartmanlar, siteler ve endüstriyel alanların girişlerinde sıklıkla kullanılan bariyerlerin temel amacı ilgili alana girip çıkan araçları sınırlamaktır. Böylece istenilen araca giriş izni verilirken istenilmeyen araçların girişleri de engellenmektedir. 24 Volt DC akımla çalışan ürün hem elektrik hem de aküyle çalışmaktadır. Böylece elektrik kesintisi durumlarında da kullanılmaya devam edilmektedir. Yoğun kullanımlara uygun olarak tasarlanan ürünün mekanizmasının toplam ağırlığı 46 kg’dır. Fakat modeline bağlı olarak bu rakam değişebilmektedir.

Nice Wide Kollu Bariyer Ve Performansı

Nice wide kollu bariyer her hava koşulunda çalışabilecek şekilde üretilmiştir. Bundan dolayı da hem çok soğuk havalarda hem de çok sıcak havalarda çalışabilmektedir. -20 derece ile 50 derece arasında tam performans ile çalışan bariyer böylece insanların zor hava şartlarında mağdur olmasını engellenmektedir. Ip 54 sınıfı korumaya sahip olan ürüne bundan dolayı dışarıdan erişmek neredeyse imkansızdır. Kullanıcılar ise bu erişimi kolay bir şekilde yapabilmektedir. Bazen uzaktan kumanda ile bazen ise görevlinin idaresi ile bariyer sistemleri açılmaktadır. Ayrıca plaka tanıma sisteminin eklenmesi ile herhangi bir komuta ihtiyaç duyulmadan bariyerler otomatik açılmaktadır.

nice bariyer - nice wıde bariyer - nice kollu bariyer
NİCE WİDE KOLLU BARİYER

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir