nice rox 600 motor - nice rox 1000 motor - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru

Nice Rox 600 Ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Rox 600 Ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice tarafından üretilen kapı motorlarından bir tanesi Nice Rox 600 ve 1000 yana kayar kapı motoru olup yana kayar kapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. İki farklı çeşit olan Rox motorlar, insanların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Sahip olduğu akıllı sistem teknolojileri sayesinde otomasyon konusunda başarılı bir performans sunan motora farklı aksesuarlar da takılabilmekte ve böylece kullanışlılık artmaktadır. Kontrol ünitesinin kolay ulaşılabilir yerde olması ciddi bir kolaylık sağlarken ayrıca erişimin de rahat bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Motorun üretildiği malzeme son derece kaliteli olup bu da kullanım ömrünü olumlu bir biçimde etkilemekte ve artırmaktadır.

Nice Rox 600 Ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri

Nice Rox 600 ve 1000 yana kayar kapı motoru saniyede 18 cm hıza sahiptir. Dolayısıyla kapıları kısa sürede açabilmektedir. Kontrol ünitesine entegre olan kumandası sayesinde uzaktan kontrol etme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Rox 600 modelleri en fazla 600 kg’lık kapılar için kullanılırken Rox 1000 modelleri ise 1000 kg’a kadar kapılarda rahatlıkla kullanılırken kapıların uzunluğu en fazla 7 metre olmalıdır. Motorlar genel anlamda benzer olsa da sadece üretmiş oldukları güç bakımından farklıdırlar ki bu da yukarıda da belirtildiği gibi kullanılan kapıları etkilemektedir. Söz konusu motorlarda ayrıca yavaş başla ve yavaş dur özelliği de bulunmaktadır ve bu özellik güvenlik açısından son derece önemli olup kazaların önlenmesini sağlamaktadır.

Nice Rox 600 Ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Aksesuarları

Nice Rox 600 ve 1000 yana kayar kapı motoru içerisinde elektronik fren de bulunmaktadır. Yani istenildiğinde uzaktan durdurmak ya da yavaşlatmak da mümkün olmaktadır. Güvenlik standartlarına uygun bir biçimde üretilen ürün böylece yaşanması muhtemel kazaları önlemektedir. Farklı hava şartlarından etkilenmeden çalışma özelliğine sahip olan motor -20 derece ile 60 derece arasında çalışabilmekte ve bu sıcaklıklarda herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Uzaktan kumanda, flaşör lamba ve emniyet fotoseli gibi aksesuarlar ile çok daha kullanışlı olan Nice Türkiye Garantisi altında bulunmaktadır.

nice rox 600 motor - nice rox 1000 motor - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru
Nice Rox 600 Ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir