nice robus 600 - nice robus 1000 - nice motor - nice yana kayar kapı motoru

Nice Robus 600 ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Nice Robus 600 ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Otomatik kapı ve panjur sistemleri konusunda üretim yapan Nice, çıkarmış olduğu motorların kalitesi ile bilinmektedir. Nice Robus 600 ve 1000 yana kayar kapı motoru da bunlardan bir tanesi olup firmanın diğer ürünleri gibi son derece kalitelidir. Robus modelleri özellikle yana kayar kapı noktasında ciddi avantajlar sağlamakta ve insanların beklentilerini karşılamaktadır. Faklı iki modeli bulunan Robus’u kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre tercih etmektedir. Bu modeller genel olarak aynı gibi dursa da aralarında farklar bulunmakta ve bu farklara göre de farklı kapılarda kullanılmaktadır. Firma böylece insanların ihtiyaçlarına cevap veren farklı ürünleri sağlamakta ve onların hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Nice Robus 600 ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Arasındaki Bazı Farklar

Nice Robus 600 ve 1000 yana kayar kapı motoru son derece kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yoğun kullanıma uygun olarak tasarlanan motorlarda 6 kademeli hız bulunmakta ve kullanıcılar bunlar arasından tercihte bulunabilmektedir. Motorlardan Robus 600, 600 kg’a kadar olan kapılarda kullanılırken saniyede 9 cm ile 28 cm arasında açıp kapatma özelliğine sahiptir. Robus 1000 ise 1000 kg’a kadar olan kapılarda etkilidir ve saniyede 10 cm ile 30 cm arasında açıp kapatma özelliği göstermektedir. Dolayısıyla iki kapının taşıma kapasiteleri başta olmak üzere hızları da farklıdır. Bundan dolayı da insanlar kendi kapılarına uygun olan seçeneği tercih etmelilerdir.

Nice Robus 600 ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri

Nice Robus 600 ve 1000 yana kayar kapı motoru üzerinde bulunan kontrol ünitesi cihazın hemen üzerinde bulunmakta ve bu da kontrol ünitesine kolay bir şekilde erişmeyi sağlamaktadır. Motorlarda uzaktan kumanda bulunmakta ve bunun sayesinde motorlar daha kullanışlı olmaktadır. Bunun dışında flaşör lamba ve emniyet fotoseli gibi aksesuarlarda bulunmakta olup bunlarda motorların dolayısıyla da kapıların daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Motorlarda bulunan emniyet sistemi sayesinde kazalar önlenmektedir. Zorlu hava şartlarından etkilenmeden çalışabilen motorlar -20 derece ile 60 derece arasındaki bütün sıcaklıklarda tam performans ile çalışabilmektedir.

nice robus 600 - nice robus 1000 - nice motor - nice yana kayar kapı motoru
Nice Robus 600 ve 1000 Yana Kayar Kapı Motoru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir