Nice Kapı

Nice Kapı

Bahçe, garaj ya da site gibi yerlerin girişlerinde kullanılan kapılar istenildiğinde otomatik olabilmektedir. Otomatik kapı denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan bir tanesi olan Nice aynı zamanda panjur sistemleri de üretmektedir. Nice kapı sayesinde insanlar söz konusu yerlerdeki kapıları çok rahat bir biçimde kullanmakta ve böylece de yaşam kalitesi artmış olmaktadır. Otomatik kapıların en önemli parçası motorları olup motorlar sayesinde kapılar el değmeden açılıp kapanabilmektedir. Motorların üretiminde son teknoloji kullanılmakta ve bunun sayesinde de motorlar çok kısa sürelerde kapıların açıp kapatmaktadır. Nice tarafından üretilen motorlar kapıların özelliklerine bağlı olarak farklılaşmaktadır. Bazıları ağır kapılar için uygun olurken bazıları ise daha hafif kapılarda kullanılmaktadır.

Nice Kapı ve Kullanım Alanları

Nice kapı sayesinde insanlar bahçe, garaj, site ve park alanı gibi yerlere araçlarından inmeden girebilmektedir. Kapılara ait özel kumandalar sayesinde bu işlem yapılabilmektedir. Kumandaların bazıları iki kanallı iken bazıları ise dört kanallıdır. Bu da kullanıcıların tercihine bağlı olarak değişmektedir. Kapılar için özel olarak üretilen motorlar kapıların türüne göre de değişmektedir. Garaj kapısı için ayrı motorlar kullanılırken yana kayar kapılar için ayrı modeller kullanılmaktadır. Kanatlı ve diğer türdeki kapılara uygun motorlar da bulunmakta olup ayrıca bunların birçok çeşitleri bulunmaktadır. Firma hemen her bütçeye uygun ürünler üretmekte ve bunlar sayesinde de kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde insanlar istedikleri ürünleri rahatlıkla bulabilmektedir.

Nice Kapı ve Kullanışlılığı

Nice kapı üretiminde kullanılan teknoloji sayesinde kapılara farklı aksesuarlar da eklenebilmektedir. Eklenen aksesuarlar sayesinde kapılar daha da kullanışlı olmaktadır. Böylece kullanan kişilere daha fazla kolaylık ve rahatlık sağlanmış olmaktadır. Firma tarafından üretilen motorlar son derece portatif olup montajı da kolaydır. Dolayısıyla hemen her yere rahatlıkla kurulabilmektedir. Ayrıca üretilen kapılar hemen her hava şartında rahatlıkla çalışabilmektedir. -20 derecelerden 60 derecelere kadar olan bütün sıcaklıklarda herhangi bir performans düşüşü yaşamadan çalışmaya devam etmektedir. Kapılar Nice Türkiye garantisi altında olup herhangi bir sorun yaşanması durumunda resmi yetkili servis teknik destek vermektedir.

nice otomasyon - nice motor - nice otomatik kapı - nice türkiye
Nice Otomatik Kapı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir