Nice Kumanda Ürünleri

Nice Kumanda Ürünleri

Gelişmiş teknolojilere yatırım yapan ve sektördeki rekabetin farklı boyutlara ulaşmasını sağlayan Nice Kumanda birçok farklı modelini piyasaya sürerek geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Kumanda modelleri arasında ERA. İNTİ, Çoklu Kumanda, Flo Süper Kumanda gibi çeşitleri bulunan Nice ürünlerinde her bir model üzerinde bulunan tuş şifreleri birbirine göre farklılık göstermektedir. Bulunduğu alanda çok fazla yer kaplamayan ve ergonomik çözümler sunan kumandalar uzaktan el ile komuta imkanı sağlamaktadır. Bahçe ve garaj kapıları ile panjur ve kepenk sistemlerinde tercih edilebilen kumandalar tercih edilen mesafeye göre çekiş gücünün ayarlanabilmesi ile de dikkat çekmektedir. Kumanda tercihi yaparken kumanda kullanılacak yer ve aradaki mesafeye göre özellikler değişim göstermektedir.

Bariyerler İçin Kullanılan Nice Kumanda

Otomatik Bariyer Sistemi için kaliteyi artırabilme amaçlı aksesuar eklentisi ihtiyacı doğduğunda kullanım konforu ve uzun süreli dayanım sağlamasıyla ön plana çıkan Nice Kumanda sayesinde istenen aksesuar modeline uygun olacak şekilde tercih edebilme imkanı bulunmaktadır. Her kesimden müşterinin bütçesi ve zevkine hitap edilecek nitelikte imal edilen kumandalar bariyer sistemlerindeki uyumuyla göz doldurmakta ve pratik montajı sayesinde de sorunsuz bir kullanım imkanı sunmaktadır. Nice firmasının yaygın servis ağı sayesinde profesyonel ekip tarafından kumanda montajı ve arızaları ile ilgili garanti süresi kapsamında uygun bir şekilde yardım alabilmek mümkün olmaktadır. Bariyer sistemleri için farklı model ve tipte tercih edilebilecek kumandalar ile birlikte müşteri memnuniyetinin tam olarak sağlanabilmesi adına gereken tüm çalışmalar detaylı bir şekilde planlanmaktadır.

Era Modeli Nice Kumanda

Gerek ergonomik tasarıma sahip olması gerek estetik ve şık görünümü ile ön plana çıkan Era modeli Nice Kumanda ve otomasyon sistemlerinde istenen çözümü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Otomatik kapı sistemlerin uzaktan kontrolünün sağlanmasını mümkün hale getiren bu ürünle tüm hava koşullarında yüksek performans şartlarında pratik kullanımın keyfini yaşayabilmek mümkün olmaktadır. Nice tarafından garanti altına alınan kumandalar için yetkili servisler aracılığıyla aksesuar ve yedek parça ihtiyaçları da kolaylıkla karşılanabilmektedir. Rolling kod ile kodlanan ve iki kanallı bir modele sahip olan Era modeli kumanda işyeri, ev, endüstri tesisi gibi alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir.

nice kumanda - nice bariyer - nice dairesel kapı motoru - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru
Nice Kumanda – Nice Türkiye

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir