nice kumanda - nice bariyer - nice dairesel kapı motoru - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru

Nice Kumanda

Nice Kumanda

İtalyan markası olan ve otomatik kapı üretimi ile benzer alanlarda üretim yapan Nice, üretmiş olduğu ürünlerin tamamında akıllı teknoloji sistemlerini kullanmaktadır. Söz konusu sistemler sayesinde otomasyon konusunda son derece etkili sonuçlar alan firma ürünlerinin neredeyse tamamında kumanda da kullanmaktadır. Nice kumanda sayesinde ürünler uzaktan kontrol edilebilmekte ve bu da kullanım kolaylığına sebep olmaktadır. Kendi alanındaki pazarda önemli bir yer edinen firmanın bu başarısının sebeplerinden bir tanesi de ürünlerinde kullanmış olduğu kumandaların başarısı ile ilgilidir. Firma Bariyer, Nice yana kayar kapı motorları, Nice dairesel kapı motorları, Nice Kepenk motorları gibi ürünlerinin tamamında bu kumandaları kullanmaktadır.

Nice Kumanda Ve Rolling Kod

Nice kumanda, kullanılan ürünlere göre farklılık gösterebilmektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan Nice alıcısı ile kumanda eşleşmekte ve böylece motorlar ya da benzer ürünler buradan kontrol edilebilmektedir. Bundan dolayı da ürünler, Nice kumandası haricindeki başka bir ürün ile eşleşmemekte ve çalışmamaktadır. Rolling kod yapısında olan ürünler böylece dışarıdan yapılacak müdahaleleri engellemektedir. Bu da motorların ve kapıların dolayısıyla da bu ürünleri kullanan kişilerin güvenliğini sağlama açısından son derece önemlidir. Ürünlerde bulunan alıcılar genellikle harici olup bu da herhangi bir sıkıntı durumunda sadece buranın değiştirilebilmesine olanak vermektedir. Böylece de kullanıcıları ekstra maliyetten kurtarmış olmaktadır. Bu alıcılar zorunlu olarak değiştirildikten sonra ise kısa bir işlemle tanıtma yapılmakta ve kullanım devam etmektedir.

Nice Kumanda Kullanışlılığı

Nice kumanda ev, işyeri ya da endüstriyel tesisler gibi yerlerde bulunan kapıların kontrolü konusunda son derece etkilidir. Kullanılan motorlara bağlı olarak iki kanallı ya da dört kanallı kumandalar kullanılabilmektedir. Kumandaların tamamı Nice Türkiye garantisi altında olup herhangi bir sorun yaşanması durumunda Nice yetkili servis kısa sürede gelerek gereken müdahaleleri yapmakta ve böylece kapılar tekrar kullanılmaya devam edilmektedir. Kumandalar hemen her hava koşulunda işlevini yerine getirebilmektedir. Böylece insanlar çok sıcak ya da çok soğuk havalarda araçlarından çıkarak kapıları açmak zorunda kalmamaktadır. Bu da insanların rahatlığı açısından son derece önemli bir ayrıntı olarak dikkat çekmektedir.

nice kumanda - nice bariyer - nice dairesel kapı motoru - nice türkiye - nice yana kayar kapı motoru
Nice Kumanda – Nice Türkiye

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir