Nice Otomatik Kapı

Nice Otomatik Kapı Modelleri

Gelişen teknoloji ve rekabet çerçevesinde Nice Otomatik Kapı, ihtiyaçlara ve beklentilere uygun olacak nitelikte kalitede ve üstün teknoloji ile üretilmektedir.  Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru 300 metreye kadar uzayan kapılarda ve orta derecede kullanım yoğunluğunun bulunduğu alanlarda tercih edilmesi halinde istenen sonuçları mümkün kılacaktır. Kontrol ünitesinden çalışma parametrelinin takibi ve ayarlamasının mümkün olduğu bu modelde kullanım konforunu artırabilmek amacıyla aksesuar entegrasyonu sağlanabilmektedir.  Çalışma sıcaklığı -20 ile 50 derece arasında değişebilen Tub 3500 Yana Kayar Kapı Motoru uzun süreç boyunca etkin performans almayı sağlar. Thor 1500 modeli yana kayar kapı motoru ise apartman, site girişi gibi kısımlar ile endüstri bölgelerinde tercih edilmektedir.

Thor 1500 ve Toona 7024 Nice Otomatik Kapı

Thor 1500 modeli Nice Otomatik Kapı ile ilgili diğer hususlar arasında kumanda alıcısı üzerindeki motor sayesinde uzaktan kullanımın sağlanabileceği ve bu sayede pratik çözümler sunması yer almaktadır. Thor 1500 motor uzun dayanıma sahip performansı sayesinde -20 dereceye kadar düşen sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Toona 7024 modeli ise ağırlıklı olarak endüstriyel alanlarda kullanılmakta ve kapı açılma hızı ile kapanma hızı saniyede 13 cm civarında olmaktadır. Pratik kurulum imkanı sunan Toona 7024 modelinde müşteri isteği ve beklentileri doğrultusunda aksesuar eklentisi ile birlikte kullanım konforunu ve işlevini daha iyi hale getirebilmek mümkün olmaktadır.

Rox Modeli Nice Otomatik Kapı

Rox modeline sahip Nice Otomatik Kapı piyasada iki farklı konseptte kullanılmakta olup bu çeşitler ise Rox 600 ve Rox 1000 şeklinde isimlendirilmiştir. Rox 600 çeşidinde kapı ağırlığı olarak maksimum 500 kilogram ağırlık uygun iken Rox 100 çeşidinde ise bu kapasite 600 kilograma çıkmaktadır. Rox modeli motorlar -20 dereceden 50 dereceye kadar değişen sıcaklık değerleri arasında istenen performansta ve herhangi bir problem oluşturmadan çalışabilmektedir. Yapısında bulunan kontrol ünitesi ile birlikte istenen kullanım şartlarını sağlayabilmek adına parametre ayarı yapabilme fırsatının bulunduğu Rox modeli istenen pratikliği ve çabukluğu sunmaktadır.

nice otomasyon - nice motor - nice otomatik kapı - nice türkiye
Nice Otomatik Kapı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir