Nice Otomasyon

Nice Otomasyon Sistemleri

İtalyan menşeili bir firma olan Nice Otomasyon, gerçekleştirdiği yatırımlar ve teknolojik gelişmelere sağladığı uyum çerçevesinde son derece modern ve pratik çözümler sunmaktadır. Akıllı teknolojiler ile kullanım kolaylığı sağlayan ve uzun ömürlü ürünleriyle müşteri talep ve beklentilerini karşılamak için gereken planlamaları yapan Nice sektörde öncü firma olma hedefine sahiptir. Güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde tutulduğu Nice dairesel kapı motorlarında otomatik kapanma ve kanat bekleme süresini ayarlama imkanı bulunmaktadır.  Müstakil ev kapılarında yoğun olarak tercih edilebilen dairesel kapı motorları balans açma ve kapama ayarı ile birlikte elektrikli kilit bağlama özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Nice tarafından 2 yıl garanti ile piyasaya sunulan dairesel kapı motoru -20 ile 50 derece arasında sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir.

Nice Otomasyon Ürünleri

Nice Otomasyon piyasa sürdüğü endüstriyel kapı motorları ile de dikkat çekmektedir.  Endüstriyel kapı motorları gerek konfor sağlayan yapısı gerek estetik görünümü sayesinde müşteri memnuniyeti sağlayacak donanımla ve modern yöntemler kullanmak suretiyle imal edilmektedir. Güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlayan ve bu sayede bütçe tasarrufu fırsatı veren Endüstriyel kapı motorları, kolay montaj imkanı ile birlikte hızlı kullanım fırsatı da sunmaktadır. Kolay montajı ile ön plana çıkan ve uzun süreç boyunca güvenle kullanımın mümkün olduğu bir başka Nice ürünü olan fotoselli kapı motorları son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.  Akü ile kullanma şansının da bulunduğu fotoselli kapı motorlarında herhangi bir elektrik kesintisi veya arızasının meydana geldiği hallerde sorunsuz ve sürekli bir kullanım gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

Nice Otomasyon Hizmetleri

Yapılan yatırımlar sonucunda hem hizmet ağını hem de pazarlama ağını geliştiren Nice Otomasyon bayileri sayesinde müşteri ihtiyaçlarına anında karşılık vermekte ve müşteri sorunlarıyla yakından ilgilenmek suretiyle soruna neden olan etkenlerin giderilmesi sağlanmaktadır.  Geniş ürün yelpazesine sahip olan ve teknolojik gelişmelere bağlı olarak ürünlerin niteliğini zaman içerisinde geliştiren Nice şirketi entegre sistemler kurmak suretiyle bütün sisteme tek bir kumandayla hakim olmayı mümkün kılmaktadır. Nice sunduğu kalite ve fiyat politikası sayesinde her kesimden müşterinin sıkıntılarının çözümünü sağlamaktadır. Montaj, arıza bakım, parça değişim gibi hizmetler için gereken yatırım planlamaları gerçekleştirilmektedir.

nice otomasyon - nice bayi - nice türkiye
Nice Otomasyon Türkiye

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir