nice bariyer - nice türkiye - nice otomasyon - nice kollu bariyer

Nice Bariyer

Nice Bariyer Sistemleri

Yüksek güvenlik ve uzman teknoloji ile geliştirilmiş Nice Bariyer plaza, otopark, trafiğe kapalı yerlerdeki giriş ve çıkışlar, kamu binalarındaki güvenlik gerektiren bölgeler gibi pek çok alanda müşteri memnuniyetini ve beklentilerini karşılayacak şekilde kullanılabilmektedir. Boyutları 3 metre ile 9 metre arasında değişim gösteren bu bariyer sistemi, emniyet sistemi ve mekanik sistemlerdeki yoğun kullanımlara karşı gereken dayanımı bünyesinde barındırmaktadır. Zaman ve çalışma hızı ile ilgili gerekli ayarlamaları yapabilme imkanının bulunduğu bariyerler müşteri isteğine bağlı olarak manuel bir şekilde de kullanılabilmektedir. Güçlü motora sahip olması ve harici aküye bağlanabilmesi gibi özellikleri sayesinde ön plana çıkan bariyer sistemi olumsuz hava koşullarında da uzun süre kullanılabilmesi ile dikkat çekmektedir.

Nice Bariyer Modelleri ve Teknik Özellikler

Basit ve pratik bir şekilde kurulum imkanı bulunun Nice Bariyer, basit yay ayarına sahip olup otomatik ve kartlı geçiş sistemleri ile de herhangi bir sorun çıkarmadan son derece uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Bu bariyerin Wide Kollu, Will Kollu, S Bar Kollu ve M Bar Kollu gibi piyasada yaygın olarak kullanılan ve birbirinden farklı özellikleri ile ön plana çıkan modelleri bulunmaktadır. Wide Kollu Bariyer modelinde S, L ve M tipleri bulunmakta olup S seri 2,3 ve 4 metrelik alanlarda kullanılabilir. M serisi 5 metrelik bölgelerde yoğun bir şekilde tercih edilmekte iken, L serisinde kol uzunluğu 6 ve 7 metre olarak kullanılabilmektedir. Wide kollu bariyer modeli engelleri algılama ve dayanıklı yapıya sahip olması gibi özellikler sayesinde otopark alanlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.

Will, S Bar ve M Bar Kollu Nice Bariyer

Will kollu modellere sahip Nice Bariyer, açılma ve kapanma süreleri 5 saniyeye kadar çıkabilmekte ve bu süre üzerinde kol uzunluğu etkili olmaktadır. Otomatik ve Kartlı Geçiş Sistemi ile sorunsuz bir şekilde çalışabilen bu model elektrik kesintisi durumlarında manuel kullanım özelliğine sahiptir. Otomatik kapanma süresinin analog olarak ayarlanabildiği bu modelde güvenlik amaçlı emniyet fotoseli de kullanılabilmektedir. S Bar modeli ise güçlü redüktör yapısı ve 4 saniyenin altında tamamlanan açılıp kapanma süresi sayesinde istenilen güvenli çalışmayı sağlamaktadır. Model ayrıca engel tanıma özelliği ve yoğun kullanıma karşı göstermiş olduğu dayanım ile dikkat çekmektedir. M bar kollu model ise bütün hava koşullarında ve frekans değerlerinde sorunsuz bir şekilde kullanıma uygundur.

nice bariyer - nice türkiye - nice otomasyon - nice kollu bariyer
Nice Bariyer Sistemleri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir