nice servis - nice otomasyon - nice otomatik kapı - nice türkiye

Nice Servis

Nice Servis Hakkında Genel Bilgiler

Dünyanın en önemli otomatik kapı üreticileri arasında bulunan Nice, bunun dışında panjur sistemleri ve benzer ürünlerin üretimlerini de yapmaktadır. Söz konusu ürünlerin tamamı son teknoloji ile üretilmekte ve yüksek performans sağlamaktadır. Bunun en önemli sebebi ise akıllı teknoloji sistemlerinin bu motorlarda etkin olarak kullanılması olarak gösterilmektedir. Son teknoloji ürün olan motorlar son derece hassas bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı bu ürünlerin mutlaka Nice servis tarafından kurulması gerekmektedir. Nice firmasının distribütörlerinden alınan ürünlerin kurulumunun kullanıcılar tarafından yapılması durumunda bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Bundan dolayı da ürünler alındıktan sonra servisten yardım istenmeli ve kurulum yapılmalıdır. Servis elemanları bu alanda son derece tecrübeli olduklarından dolayı kurulum işlemini çok kısa sürede tamamlamaktadırlar.

Nice Servis ile Montaj ve Kurulum Kolaylığı

Nice servis tarafından yapılan kurulumun ardından gerekli testlerin ve denemelerin yapılması gerekmektedir. Servis elemanları tarafından yapılan bu işlemlerin ardından ürünler kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Böylelikle kullanıcılar montaj ve kurulum ile uğraşmamaktadır. Uzun süreli kullanım için söz konusu ürünlerin periyodik bakımlarının zamanında yapılması çok önemlidir. Bu bakımların zamanında yapılması kullanım süresine olumlu katkı yapmakta ve uzatmaktadır. Fakat zamanında yapılmayan bakımlar ürünlerin zarar görmesine ve daha erken yıpranmasına neden olmaktadır ki bu da kullanım süresini kısaltmaktadır. Bakım konusunda da gerekli desteği firmanın yetkili servisi vermektedir. Bakımların bir bölümü kullanıcılar tarafından yapılabilmesi dahi önemli bir bölümü için ustalık gerekmektedir. Bundan dolayı da mutlaka servisten yardım alınması gerekmektedir.

Nice Servis ve Ürünlere Etkisi

Nice servis tarafından yapılan bazı uygulamalar yukarıda yer almaktadır. Bunların dışında firmanın ürünlerinin arıza yapması ya da performans düşüklüğü yaşanması durumunda mutlaka servisten yardım alınması gerekmektedir. Son derece hassas bir yapıya sahip olan ürünlere bu konuya hakim olmayan birinin müdahale etmesi istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. Ayrıca servis personelinin uzun yıllardır söz konusu ürünler üzerine hizmet veriyor olması ciddi bir tecrübenin kazanılmasını sağlamıştır. Bu tecrübe sayesinde ürünlerin dilleri daha rahat bir şekilde anlaşılmaktadır. Yani sorunun ne olabileceği bu tecrübe ile tespit edilip kısa sürede çözülmektedir.

nice servis - nice otomasyon - nice otomatik kapı - nice türkiye
Nice Servis – Nice Türkiye

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir